Kategori arşivi Kepenk

ilee-kepenk

Uygun Ucuz Kepenk

Uygun Ucuz Kepenk

Kepenk sistemleri son yıllarda sıkça tercih edilen güvenlik önlemlerinin başında gelir. Hatta kepenk sistemlerinin montajı sırasında birde alarm sistemi taktırılırsa güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarılmış olur ve böylece hırsızlar için caydırıcılığı artar. Eksiden manuel kepenk sistemleri kullanılır ve bu kepenklerin açılması için mutlaka bir kişiye ihtiyaç duyulurdu. Oysa modern kepenk sistemleri ile kumandalar ile kepenkler açılıyor, dolayısı ile iş gücü ve zaman kaybının da önüne geçiliyor. Firmamız modern kepenk sistemlerinin üretim ve satışını yapan güvenilir bir firmadır. Uygun ucuz kepenk sistemleri için firmamız ile irtibata geçin.

Manuel Kepenk İle Otomatik Kepenk Sistemi Arasındaki Fark Nedir?

Manuel kepenklerin yapımında sac denilen malzemeler kullanılırdı. Oysa saç güvenli ve kaliteli bir malzeme değildir. Bu nedenle zaman zaman sac kepenklerin kullanıldığı mekanlarda güvenlik zafiyeti olurdu. Eski kepenk sistemlerini açmak ve kapatmak için insan gücü gerekirdi. Yeni sistemde modern kepenk sistemleri uzaktan kumanda ile açılıp kapanabilen sistemlerdir. Ayrıca otomatik kepenk sistemlerinde kaliteli malzeme kullanıldığı gibi dekorasyona da dikkat edilir. Firmamızda alüminyum ve çelik malzemeler kullanılarak kepenk sistemleri üretilir. Firmamız otomasyon sistemine sahip olan kepenk sistemlerinin üretimi ve satışı yapılır. Müşterinin isteğine göre iş yerinin tasarım ve dizaynına uygun ürün satışı ve montajı yapılır. Piyasanın en uygun kepenk sistemleri için bizi arayınız.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Kepenk sistemlerini genellikle iş yeri sahipleri tercih eder. Ancak evlerde de kullanıma uygun olan kepenk sistemleri daha çok garaj girişi ve bahçeye açılan kapılarda kullanılır. Güvenlik sağlamalarından dolayı yaygın bir kullanım alanı vardır. Bunlar arasında küçük butikler, eczaneler, tekel bayiler, marketler, kırtasiyeler, küçük hasta klinikleri sayılabilir. Evlerde daha çok garaj girişlerinde arabaların güvenliğini sağlamak ve dış etkilerden korumak amacıyla kullanılan kepenk sistemlerini firmamız istediğiniz renk ve ölçülerde üretir.

Modern Kepenk Sistemlerinin Özellikleri

Kepenk sistemleri güvenliğin sağlanması için üretilir. Firmamız birinci sınıf kalitede kepenk sistemlerinin üretim ve montajını yapar. Tek parça olabileceği gibi 2 kanat şeklinde de üretim mevcuttur. Elektrik kesildiği zaman elle açma kapama imkanı sunar. Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için firmamız ile bağlantıya geçmeniz gerekir.

ilee-kepenk

Kumandalı Kepenk

Kumandalı Kepenk

Kepenk sistemleri daha çok izolasyon ve güvenlik amaçlı kullanılır. Kullanılacağı alana uygun olarak dekore edilebilir. Uzaktan kumandalı olması kullanım kolaylığı sağlar. Firmamız yüksek kalite ile hizmet sunar. Kepenk sistemleri için firmamız ile bağlantıya geçebilir ve ölçülere göre sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz malzemeden istediğiniz ölçülerde üretim yapılır. Montaj içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Fiyat bilgisi için üretilen kepenk sistemi ve boyutuna göre ücretlendirme yapılır. Sipariş verirken fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Manuel Kepenk Ve Kumandalı Kepenk Arasında Ki Farklar

Eski sistem manuel kepenkler saçtan yapılırdı. Saç malzeme güvenli ve kaliteli bir malzeme değildir. Bu durumda güvenlik açıklarına neden olmaktadır. Eski kepenk sistemleri el ile çalıştığı için kumandası yoktu. Açmak ve kapatmak için insan gücü gerekirdi. Bu durumda tam olarak kapatamamaya neden olabilirdi. Yeni sistem uzaktan kumandalı kepenk modellerinde kaliteli malzeme kullanıldığı gibi dekorasyona da dikkat edilir. Firmamız küçük pencere sistemi yaparak kepenk kapalı olduğu halde içeriyi görmeye imkan tanır. Firmamız otomasyon sistemine sahip kepenk üretimi ve satışı yapar. Buda ev iş yerlerinde rahat kullanım sağlar.

Kullanım Alanı

Kepenk sistemleri daha çok iş yerleri için tercih edilir. Evlerde daha çok garaj girişi ve bahçeye açılan kapılarda kullanılır. Güvenlik sağlamalarından dolayı yaygın bir kullanım alanı vardır. Daha çok esnaflık yapan küçük işletmeler tercih eder. Bunlar küçük butikler, eczaneler, tekel bayiler, küçük hasta klinikleri gibi bir çok iş alanında kullanıma sahiptir. Evlerde daha çok garaj girişlerinde arabaların güvenliğini sağlamak ve dış etkilerden korumak amacıyla kullanılır.

Kumandalı Kepenk Özellikleri Nelerdir?

Kepenk sistemleri güvenliğin yanı sıra izolasyon sağlar. Firmamız yüksek kalite ve yüksek kullanım alanına uygun üretim yapar. Kepenk sistemleri her türlü yapıya uygun olarak üretilebilir. Tek parça olabileceği gibi 2 kanat şeklinde de üretim mevcuttur. Renk ve model seçenekleri mevcuttur. Otomatik olarak gündüz ayarladığınız saatte açılır ve gece kapanır. Elektrik kesildiği zaman elle açma kapama imkanı sunar. Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için firmamız ile bağlantıya geçmeniz gerekir.

ilee-kepenk

Kepenk Fiyatları

Kepenk Fiyatları

Kepenk sistemleri genellikle binalarda ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak amacıyla yapılır. Piyasada farklı kalite ve sınıflarda kepenk sistemleri mevcut olup kaliteli bir kepenk sistemi istiyorsanız firmamızı arayınız. Firmamız yüksek kalite ve birinci sınıf işçilik ile hizmet sunar. Kepenk sistemleri için firmamız ile iletişime geçebilir ve ölçülere göre sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz malzemeden istediğiniz ölçülerde üretim yapılır. Firmamız üretim ve satışını yaptığı kepenk sistemlerinin montaj işlemlerini de yapar. Firmamızda üretilen kepenk sistemlerinin fiyatları kullanılan malzemeye ve ürünün boyutuna göre değişir. Sipariş verirken fiyat hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?

Son yıllarda kullanımı artan otomatik kepenk sistemleri sayesinde firmaların konforlu kullanımı amaçlanmıştır. Çünkü eski model kepenk sistemlerinde insan gücüne ihtiyaç duyulurken otomatik kepenk sistemleri ile işler bir kumanda ile halledilebilir hale gelmiştir. Bu da hem insan gücünden hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlamıştır. Firmamız otomatik kepenk sistemlerinde alüminyum ve dayanıklı malzeme olan çeliği tercih eder. İş yeri veya binanızın kapı ölçüsü alındıktan sonra kepenk montaj edilir. Kepenk montaj edilirken aynı anda alarm sistemi de kurulabilir. Daha fazla bilgi ve kaliteli hizmet almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Otomatik kepenk sistemlerinin faydaları arasında ilk sırada güvenlik önlemleri yer alır. Kepenk sayesinde hırsızlıkların önüne geçilir. Hatta kepenk kurulumu sırasında müşterinin isteğine göre alarm sistemleri de kurularak güvenlik daha üst düzeye çıkarılır. Bununla birlikte kepenk sistemleri sayesinde yağmur ve kar gibi durumlarda kepengi otomatik olarak indirmeniz halinde iş yerinizin ya da binanızın doğal olaylardan minimum derecede etkilenmesini sağlarsınız. Firmamız da istediğiniz renk ve ölçülerde kepenk sistemleri üretilir ve montajı yapılır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almak için firmamızı arayınız.

Kepenk Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Kepenk sistemleri daha çok iş yerleri için tercih edilir. Eczane, dükkan, büyük marketler, giyim mağazaları, kırtasiyelerde kepenk sistemleri kullanılır. Bununla birlikte müstakil evlerde de kullanım alanı vardır. Firmamızı arayarak kepenk sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve teknik destek birimi ile görüşebilirsiniz.

 

ilee-kepenk

Galvaniz Kepenk

Galvaniz Kepenk

Mağazaların, iş yerlerinin, dükkanların ve daha birçok mekanın güvenliğinin sağlanması için özel ekipmanlar gerekir. Emniyeti sağlamak için kullanılan bu ekipmanlardan en çok kullanılanı, güvenliği sağlayanı ve uzun yıllar dayanıklı olanını galvaniz kullanılarak üretilen kepenkler oluşturur. Dükkan ve buna benzer her türlü mekana sahip olanlar bu güvenlik aracı sayesinde, hırsızlık gibi olaylara karşı en doğru önlemi almış olurlar. Firmamız yıllardır sanayi alanında yaptığı tüm faaliyetlerde galvaniz üründen yararlanmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerimizin tamamında uzun süreli sorunsuz kullanımı hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinmekteyiz. Güvenlik önlemi alınmasını gerektiren her türlü mekanınız için en kaliteli ve modern tasarımlı galvaniz kepenk üretimi yapmaktayız.

Uygun Fiyatlı Galvaniz Kepenk

Ülkemizin şartları değerlendirildiğinde her türlü iş yeri için güvenlik önlemi almanın şart olduğu konusu gündeme gelir. Bu önlemlerden en aşılması zor olanı, dükkan ve iş yerlerini kepenk ile kapatmaktır. Firmamız en dayanıklı olan galvaniz sacdan, kepenk üretimi yapmakta ve yıllarca paslanmadan, yağmur, kar, güneş gibi hava olaylarından etkilenmeden kullanım sağlıyor. Aynı zamanda caydırıcı özelliği büyük olan bu kepenkleri çoğu emniyet tedbirinden de çok daha uygun bir fiyat ile sizlere sunmaktayız.

Dayanıklı Ve Sorunsuz Kepenk

Firmamız üretimini yapmış olduğu kepenk ürünlerinde tam ölçü ile çalışan ve sorunsuz işler çıkaran bir firmadır. Almış olduğumuz ölçü doğrultusunda, mekanınızın boyutuna uygun olan üretimler yapmakta ve söz verdiğimiz zaman diliminde siparişinizi tamamlamaktayız.

Galvaniz Kepenk Üretimi ve Montajı

İş yerleri ve mağazalarda güvenlik önlemlerini almanın ilk şartı, bu alanların camekan veya dışarı ile bağlantı sağlanan alanlarını kapalı olduğu zamanlarda dayanıklı bir metalle kapatmaktır. Galvaniz ürünler kullanım bakımından dayanıklı ancak buna rağmen hafiftir. Ayrıca parlak yapısıyla da kötü ve çirkin bir görüntüye sebep olmazlar. Firmamızda her türlü kepenk ürünü özel itina ve modernizite kapsamında hazırlanmakta ve siparişinize istinaden montesi yapılmaktadır. Dayanıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı olarak galvaniz kepenk ihtiyaçlarınızı en kısa sürede sizlere sunmaktayız. Firmamızla görüşerek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

ilee-kepenk

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

Evlerin ve iş yerlerinin güvenliği için ilk şart olan kepek sistemlerinin satışını yapan firmamız sizlere en kaliteli malzemelere sahip güvenlik seviyeleri yüksek sistemleri sunmaktadır. Farklı tür ve özelliklere sahip kepenk sistemlerimizden herhangi birini tercih ettiğiniz zaman firmamız sizlere fiyat konusunda da bilgilendirme yapmaktadır. Bu işi garantili olarak yapan ve bu işi yapmak için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahip olan firmamız ile iletişime geçerek sizlerde malınızı ve canınızı güvence altına alabilirsiniz. İstediğiniz renk ve tasarıma sahip kepenk sistemlerini bulabileceğiniz firmamızın ürünleri ile estetik görünüme sahip kepenkler ile yaşam alanlarınızı daha moderne hale getirebilirsiniz.

Hangi Tür Kepenk Sistemleri Bulunuyor?

Firmamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde iki tür kepenk sistemi bulunmaktadır. Çelik ve alüminyum olarak üretilen kepenk sistemlerinin her iki türünde de firmamız müşterilerine güvenlik seviyesi yüksek ürünlerin satışını yapmaktadır. Ürünlerin ağırlıklarına göre de motor gücünün ayarlandığı firmamız yaşanılan olası teknik sorunlarda da 2 yıl boyunca 7/24 servis hizmeti vermektedir.

Kepenk Sistemlerinin Özellikleri

Müşterilerimiz alüminyum ham maddeden yapılan kepenk sistemleri tercih ettiklerinde hırsızlığa karşı kendilerini tam güvenceye alırlar. Hafif ve rahat bir kullanıma sahip olan alüminyum kepenk sistemlerinin içeriye soğuk ve sıcağı almama gibi özelliklere sahip olması nedeni ile içerideki eşyaların zarar görmelerini önlemektedir. Çelik bir kepenk sistemini tercih eden müşterilerimiz ise müşterilerimiz tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle değerli eşyalarını korumak isteyen müşterilerimizin tercih ettikleri bu kepenk sistemi türü dışarıdan gelen darbelere karşı mekanı koruma özelliğine ve elektrik kesintilerinde de manuel olarak kullanıma özelliğine sahiptir.

Kepenk Sistemleri Fiyatları

Net bir kepenk sistemi fiyatının bulunmadığı firmamızdan fiyatları öğrenmek için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyatların kepenk ham maddesine, boyutuna ve motor gücüne göre değiştiği firmamız müşterilerine ödeme konusunda da kolaylıkla sağlamaktadır. Bu fiyatları net bir şekilde öğrenmek isteyenlerden bazı ölçümler yapmalarını isteyen firma yetkililerimiz aldıkları bilgiler doğrultusunda net bilgileri müşterilere bilgilendirmektedirler. İstenilen fiyatlara karşın uzun süreli dayanıklı olmaları ile kepen sistemlerimiz verilen paranın karşılığını fazlası ile karşılamaktadır.

 

ilee-kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Binalarda ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak ve aynı zamanda estetik bir dokunuş katmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Eski kepenk sistemleri manuel olduğu için kullanımı zordu. Aynı zamanda tam kapanmadığı zamanlarda güvenlik açığına neden olurdu. Otomatik kepenk sistemlerinde kumandaya basmanız ile hızlı açılma ve kapanma sağlarsınız. Firmamız iş yerinize en uygun kepenk sistemlerinin satışını ve montajını yapar. Kepenk sadece düz renk olmaz. İstediğiniz renkte kepenk üretimi mevcuttur.

Otomatik Kepenk Nasıl Kullanılır?

Otomatik kepenk sistemleri üretilirken rahat ve konforlu kullanım hedeflenmiştir. Eski sistemde kepengi açmak ve kapatmak insan gücü gerektirirdi. Otomatik kepenk uzaktan kumandası ile açılır ve kapanır. Bu sayede güç harcamanıza gerek kalmaz. Firmamız otomatik kepenk sistemlerinde alüminyum ve dayanıklı malzeme olan çeliği tercih eder. İş yeri veya binanızın kapı ölçüsü alındıktan sonra kepenk montaj edilir. Kepenk montaj edilirken aynı anda alarm sistemi de kurulabilir. Daha fazla bilgi ve kaliteli hizmet almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir.

Otomatik Kepenk Faydaları

Otomatik kepengin ilk kullanım amacı güvenlik içindir. Kepenk hırsızlar için caydırıcı etki yapar. Kepenk sistemlerine bir de alarm eklenirse güvenlik en üst düzeye çıkarılmış olur. Kepenk sistemleri aynı zamanda yağmur, kar gibi hava olaylarına karşı iş yerinizi korur. Yağmur başladığı anda kepengi hızlıca kapatabilir ve yağmur sularının iş yerinize girmesini engellemiş olursunuz. Doğa olaylarından oluşabilecek zararın önüne geçmiş olursunuz.

Otomatik Kepenk Nerelerde Kullanılır?

Otomatik kepenk daha çok iş yerleri için tercih edilir. Eczane, dükkan, büyük marketler, giyim mağazaları, kırtasiyeler kullandığı gibi müstakil evlerde de kullanım alanı vardır. Ayrıca müştemilat evleri ve bahçelerinde de kullanım alanı vardır. Otomatik kepenk sistemlerinde kaliteli malzeme tercih edilmeli ve işçilik detaylı olmalıdır. Firmamız profesyonel hizmet sunduğu için malzemeye ve işçiliğe büyük önem gösterir. Otomatik kepenk fiyatları için firmamız ile görüşmeniz gerekir. Otomatik kepenk yapılacağı alanın büyüklüğü ve malzemesi fiyata direk olarak etki eder. Firmamızı arayarak kepenk sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve teknik destek birimi ile görüşebilirsiniz.