Kepenk Servisi

ilee-kepenk

Kepenk Servisi

Kepenk Servisi

Hırsızlık olayları son dönemlerde artmış olsa da geçmiş yıllarda da yoğun olarak yaşanan bir asayiş olayıydı. O dönemlerde iş yerleri ve mağazalar bu olayların önüne geçmek, mal ve can güvenliklerini sağlamak amacıyla iş yerlerini korunaklı bir alan haline getirirlerdi. Sabahları iş yerlerini açtıklarında önce kepenklerini açar, akşam iş bitiminde ise kepenklerini indirerek kilitlerini takarlardı. Firmamız yıllardan beridir var olan bu hizmeti şimdilerde en modern hali ile sizlere sunmaktadır.

Hem üretimini, hem montajını, hem tamiratını yapmış olduğu bu iş için servis hizmeti de vermektedir. İş yerlerinizin, dükkanlarınızın, mağazalarınızın ve korunması gerekli olan her türlü mekanınızın kepenk üretim, montaj, tamirat ve servis hizmetini vermekteyiz. Kepenk yaptırmak, tamiratını yaptırmak, montajını yaptırmak ve bakımını yaptırmak için bizlere ulaşmanız durumunda sizler için en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Kepenk Bakım İşlerimiz

Kullanımında sıkıntı yaşadığınız, aşınma veya cam mekanlarınızı tam olarak kapatmama sorunu yaşadığınız tüm kepenk çeşitlerinizin bakım çalışmalarını, usta personellerimizin itinalı tutumu ile gerçekleştirmekte ve problem yaşadığınız tüm konularda hassasiyetle çalışmalar yapmaktayız.

Kepenk Tamirat İşlerimiz

Kırılma, aşınma, renk değiştirme ve tam oturmama sorunu yaşadığınız kepenk mekanizmalarınızı kısa süre içinde kullanılabilir hale getirmekte ve bu sorunun sizi mağdur etmesine engel olmaktayız. Emniyetiniz için son derece önemli olan bu hizmeti, en ciddi ve nitelikli şekilde çözüme kavuşturmakta ve vermiş olduğumuz hizmetlerde makul fiyatlar belirlemekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz hizmet hakkında firmamızdan en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Kepenk Üretim ve Montaj İşlerimiz

İş yerleri ve mağaza gibi kapalı alanların güvenliğini sağlamak için kepenk satın alma ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda önceliğimiz, kalite, disiplin ve müşteri dostu olmaktır. Almak istediğiniz hizmette tam ölçülü üretim ve zamanında teslimat sağlamaktayız. Dükkanlarınızın görüntüsüne yakışan parlak galvaniz ürünümüzden en modern ve gösterişli kepenkleri sizlere sunmaktayız. Farklı modellere sahip en orjinal kepenk ürünlerimize firmamızla iletişim kurarak sahip olabilir Kepenk Servisi, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. İşletmelerinizi kaliteli bir mekanizmayla korumak ve gerçek anlamda emniyet sağlamak için firmamızla irtibata geçebilir, fiyat, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yazar hakkında

e-kepenk administrator