Etiket arşivi Kepenk

ilee-kepenk

Kepenk Fiyatları

Kepenk Fiyatları

Kepenk sistemleri genellikle binalarda ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak amacıyla yapılır. Piyasada farklı kalite ve sınıflarda kepenk sistemleri mevcut olup kaliteli bir kepenk sistemi istiyorsanız firmamızı arayınız. Firmamız yüksek kalite ve birinci sınıf işçilik ile hizmet sunar. Kepenk sistemleri için firmamız ile iletişime geçebilir ve ölçülere göre sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz malzemeden istediğiniz ölçülerde üretim yapılır. Firmamız üretim ve satışını yaptığı kepenk sistemlerinin montaj işlemlerini de yapar. Firmamızda üretilen kepenk sistemlerinin fiyatları kullanılan malzemeye ve ürünün boyutuna göre değişir. Sipariş verirken fiyat hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?

Son yıllarda kullanımı artan otomatik kepenk sistemleri sayesinde firmaların konforlu kullanımı amaçlanmıştır. Çünkü eski model kepenk sistemlerinde insan gücüne ihtiyaç duyulurken otomatik kepenk sistemleri ile işler bir kumanda ile halledilebilir hale gelmiştir. Bu da hem insan gücünden hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlamıştır. Firmamız otomatik kepenk sistemlerinde alüminyum ve dayanıklı malzeme olan çeliği tercih eder. İş yeri veya binanızın kapı ölçüsü alındıktan sonra kepenk montaj edilir. Kepenk montaj edilirken aynı anda alarm sistemi de kurulabilir. Daha fazla bilgi ve kaliteli hizmet almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Otomatik kepenk sistemlerinin faydaları arasında ilk sırada güvenlik önlemleri yer alır. Kepenk sayesinde hırsızlıkların önüne geçilir. Hatta kepenk kurulumu sırasında müşterinin isteğine göre alarm sistemleri de kurularak güvenlik daha üst düzeye çıkarılır. Bununla birlikte kepenk sistemleri sayesinde yağmur ve kar gibi durumlarda kepengi otomatik olarak indirmeniz halinde iş yerinizin ya da binanızın doğal olaylardan minimum derecede etkilenmesini sağlarsınız. Firmamız da istediğiniz renk ve ölçülerde kepenk sistemleri üretilir ve montajı yapılır. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlara almak için firmamızı arayınız.

Kepenk Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Kepenk sistemleri daha çok iş yerleri için tercih edilir. Eczane, dükkan, büyük marketler, giyim mağazaları, kırtasiyelerde kepenk sistemleri kullanılır. Bununla birlikte müstakil evlerde de kullanım alanı vardır. Firmamızı arayarak kepenk sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve teknik destek birimi ile görüşebilirsiniz.

 

ilee-kepenk

Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri

Dükkan, iş yeri, mağaza ve kuyumcu gibi halka hitap eden hizmet kuruluşlarında eski yıllardan beri emniyeti sağlayan ekipmanlar her zaman kepenkler olmuştur. Dayanıklı yapısıyla hem caydırıcı hem de gerçek anlamda korunaklı bir önlem araçlarıdır. Firmamız yıllar öncesinde de kepenk üretim, montaj, tadilat ve tamirat alanında faaliyet göstermekte iken şimdilerde yine aynı hizmeti vermekte olan güvenilir bir kuruluştur. En kaliteli ham madde ile üretim yapmakta ve tamirat işlerinde en kaliteli lehim ürününü kullanmaktayız. Sorunsuz işçilik ve randımanlı çalışanlarımız ile her türlü kepenk ihtiyacını güvenlik, kalite ve dürüst hizmet anlayışımızla sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kepenk Kullanımının Önemi

Güvenlik ihtiyacı, her alanda olduğu gibi iş yerlerini veya faaliyet alanlarını korumak için de gerekli olur. Bir iş yerinin hırsızlık gibi bir saldırıya maruz kalması, o iş yerinde oldukça yüklü bir maddi kayıp yaşamasına sebep olacağından önlemi önceden almak şarttır.

Galvaniz Kepenk Tamiri

Firmamız galvaniz kepenk üretiminde kaliteli bir anlayışa sahipken, tamir işlerinde de kısa sürede çözümler üretir. Usta personellerimiz aracılığıyla sunduğumuz hizmetlerimizde, sizler için en ekonomik olacak hizmeti en kaliteli olacak şekilde sunmaktayız. Yıllardır kullanmakta olduğunuz kepenk ürününde oluşan kırık, çatlak, paslı yüzey veya aşınmaları yok etmekte ve sizleri yeni bir kepenk yaptırma külfetinden kurtarmaktayız.

Kepenk Satın Alma ve Tamirat İşleri

İş yerlerinizin ve her türlü kapalı mekanınızın emniyet altında olmasını sağlamak için alabileceğiniz en sorunsuz ve ekonomik hizmeti kepenk kullanımı oluşturur. Firmamız yıllardır bu alandaki kalitesini kanıtlamış ve müşterileri yararına Kepenk Tamiri hizmet vermiştir. Almak istediğiniz kepenk üretim, montaj ve tamir hizmetleriniz için firmamıza ulaşarak, fiyat ve detayları edinebilirsiniz. İş yerlerinizi koruyan sağlam ve dayanıklı bir metal aksan elde etmek ve bu metal aksan ile yıllarca mekanlarınızı kullanabilmek için firmamızla iletişim kurunuz.

Mağazalarınızın ve mekanlarınızın tasarımına uygun olacak şekilde galvaniz kepenk üretimi yapmakta, aşınmış ve yıpranmış olan her türlü kepenk ürününüzün tamirat işlerini tamamlamaktayız. Görüntü olarak kaliteli ve modern kepenk hizmetlerimizle sitemiz üzerinden tanışabilir, hizmet almak istediğiniz konu hakkında firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

ilee-kepenk

Kepenk Servisi

Kepenk Servisi

Hırsızlık olayları son dönemlerde artmış olsa da geçmiş yıllarda da yoğun olarak yaşanan bir asayiş olayıydı. O dönemlerde iş yerleri ve mağazalar bu olayların önüne geçmek, mal ve can güvenliklerini sağlamak amacıyla iş yerlerini korunaklı bir alan haline getirirlerdi. Sabahları iş yerlerini açtıklarında önce kepenklerini açar, akşam iş bitiminde ise kepenklerini indirerek kilitlerini takarlardı. Firmamız yıllardan beridir var olan bu hizmeti şimdilerde en modern hali ile sizlere sunmaktadır.

Hem üretimini, hem montajını, hem tamiratını yapmış olduğu bu iş için servis hizmeti de vermektedir. İş yerlerinizin, dükkanlarınızın, mağazalarınızın ve korunması gerekli olan her türlü mekanınızın kepenk üretim, montaj, tamirat ve servis hizmetini vermekteyiz. Kepenk yaptırmak, tamiratını yaptırmak, montajını yaptırmak ve bakımını yaptırmak için bizlere ulaşmanız durumunda sizler için en kaliteli hizmeti sağlamaktayız.

Kepenk Bakım İşlerimiz

Kullanımında sıkıntı yaşadığınız, aşınma veya cam mekanlarınızı tam olarak kapatmama sorunu yaşadığınız tüm kepenk çeşitlerinizin bakım çalışmalarını, usta personellerimizin itinalı tutumu ile gerçekleştirmekte ve problem yaşadığınız tüm konularda hassasiyetle çalışmalar yapmaktayız.

Kepenk Tamirat İşlerimiz

Kırılma, aşınma, renk değiştirme ve tam oturmama sorunu yaşadığınız kepenk mekanizmalarınızı kısa süre içinde kullanılabilir hale getirmekte ve bu sorunun sizi mağdur etmesine engel olmaktayız. Emniyetiniz için son derece önemli olan bu hizmeti, en ciddi ve nitelikli şekilde çözüme kavuşturmakta ve vermiş olduğumuz hizmetlerde makul fiyatlar belirlemekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz hizmet hakkında firmamızdan en kısa sürede hizmet alabilirsiniz.

Kepenk Üretim ve Montaj İşlerimiz

İş yerleri ve mağaza gibi kapalı alanların güvenliğini sağlamak için kepenk satın alma ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda önceliğimiz, kalite, disiplin ve müşteri dostu olmaktır. Almak istediğiniz hizmette tam ölçülü üretim ve zamanında teslimat sağlamaktayız. Dükkanlarınızın görüntüsüne yakışan parlak galvaniz ürünümüzden en modern ve gösterişli kepenkleri sizlere sunmaktayız. Farklı modellere sahip en orjinal kepenk ürünlerimize firmamızla iletişim kurarak sahip olabilir Kepenk Servisi, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. İşletmelerinizi kaliteli bir mekanizmayla korumak ve gerçek anlamda emniyet sağlamak için firmamızla irtibata geçebilir, fiyat, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ilee-kepenk

Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

Evlerin ve iş yerlerinin güvenliği için ilk şart olan kepek sistemlerinin satışını yapan firmamız sizlere en kaliteli malzemelere sahip güvenlik seviyeleri yüksek sistemleri sunmaktadır. Farklı tür ve özelliklere sahip kepenk sistemlerimizden herhangi birini tercih ettiğiniz zaman firmamız sizlere fiyat konusunda da bilgilendirme yapmaktadır. Bu işi garantili olarak yapan ve bu işi yapmak için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahip olan firmamız ile iletişime geçerek sizlerde malınızı ve canınızı güvence altına alabilirsiniz. İstediğiniz renk ve tasarıma sahip kepenk sistemlerini bulabileceğiniz firmamızın ürünleri ile estetik görünüme sahip kepenkler ile yaşam alanlarınızı daha moderne hale getirebilirsiniz.

Hangi Tür Kepenk Sistemleri Bulunuyor?

Firmamızda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde iki tür kepenk sistemi bulunmaktadır. Çelik ve alüminyum olarak üretilen kepenk sistemlerinin her iki türünde de firmamız müşterilerine güvenlik seviyesi yüksek ürünlerin satışını yapmaktadır. Ürünlerin ağırlıklarına göre de motor gücünün ayarlandığı firmamız yaşanılan olası teknik sorunlarda da 2 yıl boyunca 7/24 servis hizmeti vermektedir.

Kepenk Sistemlerinin Özellikleri

Müşterilerimiz alüminyum ham maddeden yapılan kepenk sistemleri tercih ettiklerinde hırsızlığa karşı kendilerini tam güvenceye alırlar. Hafif ve rahat bir kullanıma sahip olan alüminyum kepenk sistemlerinin içeriye soğuk ve sıcağı almama gibi özelliklere sahip olması nedeni ile içerideki eşyaların zarar görmelerini önlemektedir. Çelik bir kepenk sistemini tercih eden müşterilerimiz ise müşterilerimiz tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle değerli eşyalarını korumak isteyen müşterilerimizin tercih ettikleri bu kepenk sistemi türü dışarıdan gelen darbelere karşı mekanı koruma özelliğine ve elektrik kesintilerinde de manuel olarak kullanıma özelliğine sahiptir.

Kepenk Sistemleri Fiyatları

Net bir kepenk sistemi fiyatının bulunmadığı firmamızdan fiyatları öğrenmek için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Fiyatların kepenk ham maddesine, boyutuna ve motor gücüne göre değiştiği firmamız müşterilerine ödeme konusunda da kolaylıkla sağlamaktadır. Bu fiyatları net bir şekilde öğrenmek isteyenlerden bazı ölçümler yapmalarını isteyen firma yetkililerimiz aldıkları bilgiler doğrultusunda net bilgileri müşterilere bilgilendirmektedirler. İstenilen fiyatlara karşın uzun süreli dayanıklı olmaları ile kepen sistemlerimiz verilen paranın karşılığını fazlası ile karşılamaktadır.

 

ilee-kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Binalarda ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak ve aynı zamanda estetik bir dokunuş katmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Eski kepenk sistemleri manuel olduğu için kullanımı zordu. Aynı zamanda tam kapanmadığı zamanlarda güvenlik açığına neden olurdu. Otomatik kepenk sistemlerinde kumandaya basmanız ile hızlı açılma ve kapanma sağlarsınız. Firmamız iş yerinize en uygun kepenk sistemlerinin satışını ve montajını yapar. Kepenk sadece düz renk olmaz. İstediğiniz renkte kepenk üretimi mevcuttur.

Otomatik Kepenk Nasıl Kullanılır?

Otomatik kepenk sistemleri üretilirken rahat ve konforlu kullanım hedeflenmiştir. Eski sistemde kepengi açmak ve kapatmak insan gücü gerektirirdi. Otomatik kepenk uzaktan kumandası ile açılır ve kapanır. Bu sayede güç harcamanıza gerek kalmaz. Firmamız otomatik kepenk sistemlerinde alüminyum ve dayanıklı malzeme olan çeliği tercih eder. İş yeri veya binanızın kapı ölçüsü alındıktan sonra kepenk montaj edilir. Kepenk montaj edilirken aynı anda alarm sistemi de kurulabilir. Daha fazla bilgi ve kaliteli hizmet almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir.

Otomatik Kepenk Faydaları

Otomatik kepengin ilk kullanım amacı güvenlik içindir. Kepenk hırsızlar için caydırıcı etki yapar. Kepenk sistemlerine bir de alarm eklenirse güvenlik en üst düzeye çıkarılmış olur. Kepenk sistemleri aynı zamanda yağmur, kar gibi hava olaylarına karşı iş yerinizi korur. Yağmur başladığı anda kepengi hızlıca kapatabilir ve yağmur sularının iş yerinize girmesini engellemiş olursunuz. Doğa olaylarından oluşabilecek zararın önüne geçmiş olursunuz.

Otomatik Kepenk Nerelerde Kullanılır?

Otomatik kepenk daha çok iş yerleri için tercih edilir. Eczane, dükkan, büyük marketler, giyim mağazaları, kırtasiyeler kullandığı gibi müstakil evlerde de kullanım alanı vardır. Ayrıca müştemilat evleri ve bahçelerinde de kullanım alanı vardır. Otomatik kepenk sistemlerinde kaliteli malzeme tercih edilmeli ve işçilik detaylı olmalıdır. Firmamız profesyonel hizmet sunduğu için malzemeye ve işçiliğe büyük önem gösterir. Otomatik kepenk fiyatları için firmamız ile görüşmeniz gerekir. Otomatik kepenk yapılacağı alanın büyüklüğü ve malzemesi fiyata direk olarak etki eder. Firmamızı arayarak kepenk sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve teknik destek birimi ile görüşebilirsiniz.

ilee-kepenk

Kepenk Servisi

Kepenk sistemleri, Kepenk, Kepenk Fiyatları, Kepenk Servisi

Kepenk sistemleri, Kepenk, Kepenk Fiyatları, Kepenk Servisi

ilee-kepenk

Otomatik Kepenk Sistemleri

Kepenk sistemleri, Kepenk, Kepenk Fiyatları, Kepenk Servisi

Kepenk sistemleri, Kepenk, Kepenk Fiyatları, Kepenk Servisi