Kumandalı Kepenk

ilee-kepenk

Kumandalı Kepenk

Kumandalı Kepenk

Kepenk sistemleri daha çok izolasyon ve güvenlik amaçlı kullanılır. Kullanılacağı alana uygun olarak dekore edilebilir. Uzaktan kumandalı olması kullanım kolaylığı sağlar. Firmamız yüksek kalite ile hizmet sunar. Kepenk sistemleri için firmamız ile bağlantıya geçebilir ve ölçülere göre sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz malzemeden istediğiniz ölçülerde üretim yapılır. Montaj içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Fiyat bilgisi için üretilen kepenk sistemi ve boyutuna göre ücretlendirme yapılır. Sipariş verirken fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Manuel Kepenk Ve Kumandalı Kepenk Arasında Ki Farklar

Eski sistem manuel kepenkler saçtan yapılırdı. Saç malzeme güvenli ve kaliteli bir malzeme değildir. Bu durumda güvenlik açıklarına neden olmaktadır. Eski kepenk sistemleri el ile çalıştığı için kumandası yoktu. Açmak ve kapatmak için insan gücü gerekirdi. Bu durumda tam olarak kapatamamaya neden olabilirdi. Yeni sistem uzaktan kumandalı kepenk modellerinde kaliteli malzeme kullanıldığı gibi dekorasyona da dikkat edilir. Firmamız küçük pencere sistemi yaparak kepenk kapalı olduğu halde içeriyi görmeye imkan tanır. Firmamız otomasyon sistemine sahip kepenk üretimi ve satışı yapar. Buda ev iş yerlerinde rahat kullanım sağlar.

Kullanım Alanı

Kepenk sistemleri daha çok iş yerleri için tercih edilir. Evlerde daha çok garaj girişi ve bahçeye açılan kapılarda kullanılır. Güvenlik sağlamalarından dolayı yaygın bir kullanım alanı vardır. Daha çok esnaflık yapan küçük işletmeler tercih eder. Bunlar küçük butikler, eczaneler, tekel bayiler, küçük hasta klinikleri gibi bir çok iş alanında kullanıma sahiptir. Evlerde daha çok garaj girişlerinde arabaların güvenliğini sağlamak ve dış etkilerden korumak amacıyla kullanılır.

Kumandalı Kepenk Özellikleri Nelerdir?

Kepenk sistemleri güvenliğin yanı sıra izolasyon sağlar. Firmamız yüksek kalite ve yüksek kullanım alanına uygun üretim yapar. Kepenk sistemleri her türlü yapıya uygun olarak üretilebilir. Tek parça olabileceği gibi 2 kanat şeklinde de üretim mevcuttur. Renk ve model seçenekleri mevcuttur. Otomatik olarak gündüz ayarladığınız saatte açılır ve gece kapanır. Elektrik kesildiği zaman elle açma kapama imkanı sunar. Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için firmamız ile bağlantıya geçmeniz gerekir.

Yazar hakkında

e-kepenk administrator

Bir cevap yazın