Otomatik Kepenk

ilee-kepenk

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk

Binalarda ve iş yerlerinde güvenliği sağlamak ve aynı zamanda estetik bir dokunuş katmak amacıyla kullanılan sistemlerdir. Eski kepenk sistemleri manuel olduğu için kullanımı zordu. Aynı zamanda tam kapanmadığı zamanlarda güvenlik açığına neden olurdu. Otomatik kepenk sistemlerinde kumandaya basmanız ile hızlı açılma ve kapanma sağlarsınız. Firmamız iş yerinize en uygun kepenk sistemlerinin satışını ve montajını yapar. Kepenk sadece düz renk olmaz. İstediğiniz renkte kepenk üretimi mevcuttur.

Otomatik Kepenk Nasıl Kullanılır?

Otomatik kepenk sistemleri üretilirken rahat ve konforlu kullanım hedeflenmiştir. Eski sistemde kepengi açmak ve kapatmak insan gücü gerektirirdi. Otomatik kepenk uzaktan kumandası ile açılır ve kapanır. Bu sayede güç harcamanıza gerek kalmaz. Firmamız otomatik kepenk sistemlerinde alüminyum ve dayanıklı malzeme olan çeliği tercih eder. İş yeri veya binanızın kapı ölçüsü alındıktan sonra kepenk montaj edilir. Kepenk montaj edilirken aynı anda alarm sistemi de kurulabilir. Daha fazla bilgi ve kaliteli hizmet almak için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir.

Otomatik Kepenk Faydaları

Otomatik kepengin ilk kullanım amacı güvenlik içindir. Kepenk hırsızlar için caydırıcı etki yapar. Kepenk sistemlerine bir de alarm eklenirse güvenlik en üst düzeye çıkarılmış olur. Kepenk sistemleri aynı zamanda yağmur, kar gibi hava olaylarına karşı iş yerinizi korur. Yağmur başladığı anda kepengi hızlıca kapatabilir ve yağmur sularının iş yerinize girmesini engellemiş olursunuz. Doğa olaylarından oluşabilecek zararın önüne geçmiş olursunuz.

Otomatik Kepenk Nerelerde Kullanılır?

Otomatik kepenk daha çok iş yerleri için tercih edilir. Eczane, dükkan, büyük marketler, giyim mağazaları, kırtasiyeler kullandığı gibi müstakil evlerde de kullanım alanı vardır. Ayrıca müştemilat evleri ve bahçelerinde de kullanım alanı vardır. Otomatik kepenk sistemlerinde kaliteli malzeme tercih edilmeli ve işçilik detaylı olmalıdır. Firmamız profesyonel hizmet sunduğu için malzemeye ve işçiliğe büyük önem gösterir. Otomatik kepenk fiyatları için firmamız ile görüşmeniz gerekir. Otomatik kepenk yapılacağı alanın büyüklüğü ve malzemesi fiyata direk olarak etki eder. Firmamızı arayarak kepenk sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve teknik destek birimi ile görüşebilirsiniz.

Yazar hakkında

e-kepenk administrator